
Іграшка машина-перевертень р/к акум арт. CV8818-110A у коробцi 30,3*18,3*9,8см 1вид
- В наявності
- Код: CV8818-110A
1 433,47 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка машина-перевертень р/к акум арт. CV8818-110A у коробцi 30,3*18,3*9,8см 1вид
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Баггі |
| Вікова група | Від 8 років |
| Колір корпусу | Синій |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 30 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | Ні |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 350 г |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 1 433,47 ₴




