
Машина Перевертень на радіокеруванні із сенсорним браслетом, акумулятором і підсвіткою коліс
- В наявності
- Код: CV8818-88A(SP)
1 238,03 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машина Перевертыш на радиоуправлении с сенсорным браслетом, аккумулятором и подсветкой колес
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Twist |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Баггі |
| Вікова група | Від 8 років |
| Колір корпусу | Синій |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Радіус дії | 10 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Персонажі | Spider-Man |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | Ні |
| Розміри | |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 16.5 мм |
| Висота | 6 мм |
| Вага | 630 г |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 1 238,03 ₴


