
Іграшка машина-танк р/к арт. 399D-7 акум, управління пультом+рукою,світло,дим, стріляє гелевимі пулями, USB
- В наявності
- Код: 399D-7
1 617,36 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка машина-танк р/к арт. 399D-7 акум, управління пультом+рукою,світло,дим, стріляє гелевимі пулями, USB
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Танк всюдихід |
| Вікова група | Від 8 років |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 30 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | Ні |
| Розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 150 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 1 617,36 ₴



