
Дитяча сумка для взуття Щенячий патруль Kids Hits з ліхтариком, свистком та флікером
- В наявності
- Код: KH72/001L
274 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча сумка-рюкзак 2-в-1 Paw Patrol з додатковими аксуарами
Яскравий та практичний аксесуар для маленьких шанувальників «Щенечого патруля». Ідеально підходить для змінного взуття, походів у садок, спортивних секцій чи прогулянок.- Ліцензійний дизайн: улюблені герої завжди поряд.
- Продумане зберігання: два відділення дозволяють зручно поділити речі, друге відділення на замку.
- Захист та безпека: водонепроникний матеріал збереже речі сухими, а світловідбиваючий флікер, ліхтарик та свисток зроблять прогулянки у вечірній час безпечнішими.
- Зручність: міцні шнурки-лямки та спеціальна петля для підвішування на гачок. У комплекті: сумка-рюкзак, ліхтарик (з батарейками), свисток та флікер.
Додатково: завдяки компактності, водонепроникності та наявності ліхтарика зі свистком, сумка відмінно підходить як особистий «тривожна сумка» дитини, де можна зберігати необхідні речі на випадок екстрених ситуацій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kids Hits |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Персонажі | PAW Patrol |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Синій |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 2 см |
| Вага | 0.17 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 274 ₴




