
Іграшка LCD планшет для малювання арт. C9704 Капібара 12'' екран у кор. 31,5*19,5см
- В наявності
- Код: C9704
328,99 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленькі художники та дослідники тепер можуть створювати свої власні шедеври, де б вони не були! Цей планшет для малювання — чудовий подарунок для дітей, які обожнюють експериментувати та вивчати нові речі.
Комплектація:
• Планшет для малювання.
• Олівець для малювання.
• 1 батарейка типу CR2025.
Особливості:
• Планшет має форму дошки з малюнком милої капібари, який додає інтересу до малювання.
• Планшет має достатньо місця для малювання, його розмір 12 дюймів.
• Функція стирання: Кнопка зверху дозволяє швидко стерти малюнки та почати заново.
• Зручність: Легкий і компактний, ідеальний для малювання вдома чи в дорозі.
• Виготовлений з якісного та міцного матеріалу, безпечного для дитини.
Розвиток: планшет допомагає дітям покращувати дрібну моторику, уяву, креативність та інші творчі здібності. Також можна в ігровій формі вивчати основи рахунку та букви.
Упаковка: коробка.
Розміри:
Розміри упаковки: 31,5х1х19,5 см
Розміри іграшки:19х0,7х31 см
Комплектація:
• Планшет для малювання.
• Олівець для малювання.
• 1 батарейка типу CR2025.
Особливості:
• Планшет має форму дошки з малюнком милої капібари, який додає інтересу до малювання.
• Планшет має достатньо місця для малювання, його розмір 12 дюймів.
• Функція стирання: Кнопка зверху дозволяє швидко стерти малюнки та почати заново.
• Зручність: Легкий і компактний, ідеальний для малювання вдома чи в дорозі.
• Виготовлений з якісного та міцного матеріалу, безпечного для дитини.
Розвиток: планшет допомагає дітям покращувати дрібну моторику, уяву, креативність та інші творчі здібності. Також можна в ігровій формі вивчати основи рахунку та букви.
Упаковка: коробка.
Розміри:
Розміри упаковки: 31,5х1х19,5 см
Розміри іграшки:19х0,7х31 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Star Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 31 см |
| Ширина | 19 см |
| Висота | 0.7 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Підсвічування | Ні |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
- Ціна: 328,99 ₴




