
Бізікуб тактильний "Сонячний зайчик" Весела подорож 6 граней, головоломка зі звуками
- В наявності
- Код: PL-724-94
331,35 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зустрічайте нову багатофункціональну та захоплюючу іграшку для вашої малечі від Країни Іграшок з серії "Сонячний зайчик". Це яскрава та весела іграшка стане чудовим другом для маленького дослідника, допомагаючи розвивати важливі навички через гру та пізнання навколишнього світу.
Особливості:
• Яскравий дизайн з різнокольоровими елементами залучить дитину до гри з нею.
• Звукові ефекти: натискайте на хмаринку для відтворення звуку. Також має елементи з тріскачкою, що додають веселощів у гру.
• Витяжна мотузка: ракета на мотузці, яку можна тягнути.
• Рухомі елементи: кермо, сонечко, які обертаються, важіль у вигляді літака утримують увагу дитини.
• Ігровий елемент який імітує розетку.
• Пізнавальні форми: елементи для вивчення різних форм.
• Іграшка виконана з високоякісних матеріалів та безпечних для дитини.
Розвиток дитини:
Це брязкальце є чудовим інструментом для тренування тактильних відчуттів, координації рухів і розвитку сенсорних навичок. Включає у себе елементи гри та навчання, роблячи процес пізнання нових форм та звуків цікавим і захоплюючим.
Упаковка: коробка
Розміри:
•Розмір упаковки: 15х11,5х12,5 см
•Розмір іграшки: 11,5х13,5х15 см
Особливості:
• Яскравий дизайн з різнокольоровими елементами залучить дитину до гри з нею.
• Звукові ефекти: натискайте на хмаринку для відтворення звуку. Також має елементи з тріскачкою, що додають веселощів у гру.
• Витяжна мотузка: ракета на мотузці, яку можна тягнути.
• Рухомі елементи: кермо, сонечко, які обертаються, важіль у вигляді літака утримують увагу дитини.
• Ігровий елемент який імітує розетку.
• Пізнавальні форми: елементи для вивчення різних форм.
• Іграшка виконана з високоякісних матеріалів та безпечних для дитини.
Розвиток дитини:
Це брязкальце є чудовим інструментом для тренування тактильних відчуттів, координації рухів і розвитку сенсорних навичок. Включає у себе елементи гри та навчання, роблячи процес пізнання нових форм та звуків цікавим і захоплюючим.
Упаковка: коробка
Розміри:
•Розмір упаковки: 15х11,5х12,5 см
•Розмір іграшки: 11,5х13,5х15 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Бізіборд |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 210 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 125 мм |
| Ширина упакування | 115 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
- Ціна: 331,35 ₴






