
Набір для юного прибирання Xiong Cheng із 40 предметів із візком і аксесуарами + пилосос зі звуком
- В наявності
- Код: 008-206
1 353,74 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Юний прибиральник Xiong Cheng 40 предметів із візком і аксесуарами + пилосос зі звуком
Набір «Ютний прибиральник» від Xiong Cheng перетворить звичайне прибирання на захопливу гру! Дитина зможе відчути себе справжнім помічником по дому: з візком, пилососом і безліччю аксесуарів для наведення чистоти. Реалістичні предмети та функції допомагають розвивати відповідальність, акуратність і навички самообслуговування в ігровій формі.
Характеристики набору Прибиральник арт. 008-206
- Кількість предметів: 40
- Матеріал: міцний безпечний пластик
- Живлення: від 3 батарейок типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір упаковки: 49×10,5×39 см
- Розмір візка: 40×25×62 см
- Розмір пилососа: 53×12×8 см
- Паковання: коробка
Комплектація дитячого набору для прибирання
- Візок на коліщатках
- Пилосос із функцією всмоктування
- Відро, швабра, віник, совок, щітка, губка, ганчірка
- Іграшкові пляшечки з «мольними засобами»
- Пакетик пластикових кульок
- Знак «Обережно, мокра підлога»
Особливості комплекту для прибирання з візком і пилососом
- Реалістичний пилосос зі світловими та звуковими ефектами може втягувати легкі предмети (кульки з набору)
- Візок зі зручним відсіком для зберігання аксесуарів
- Яскравий дизайн, легкі та безпечні матеріали
- Розвиває уяву, моторику та почуття відповідальності
- Компактний і мобільний набір зручно переміщати по дому
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XIONG CHENG |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір для прибирання |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 40 |
| Колір | Блакитний |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 620 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 3 роки, 6 років, 4 роки, 5 років, 3.5 роки |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість деталей | 40 |
| Висота упаковки (див) | 39 |
| Довжина упаковки (див) | 49 |
| Тип пакування | Коробка |
| Функціонал | Відтворює звуки/фрази, рухається/Їздит, Підсвітки |
| Ширина упаковки (див) | 10.5 |
| Перегляд гри | Набір для прибирання |
| Тип живлення | Батарейки |
| Підлога | Для хлопчиків, для дівчат |
| Країна | Китай |
| Паковання | Коробка |
- Ціна: 1 353,74 ₴








