
Автомодель металева АВТОПРОМ BMW 3.0 CSL 1:42 спортивна машинка з дверима, що відчиняються
- В наявності
- Код: 4389
326,27 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 126 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Не інерційна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 3 роки, 6 років, 4 роки, 5 років, 3.5 роки |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Масштаб | 1:42 |
| Гарантія | 14 днів |
| Висота упаковки (див) | 7 |
| Довжина упаковки (див) | 14 |
| Тип пакування | Картопляна коробка |
| Функціонал | Рухається/ Їздить |
| Ширина упаковки (див) | 6.5 |
| Тип машинки | Масштабна модель, маленька модель |
| Тип живлення | Не вимагає |
| Підлога | Для хлопчиків |
| Країна | Китай |
| Марка автомобіля | BMW |
- Ціна: 326,27 ₴









