
Танк на радіокеруванні Star Toys 1:18 поворотна вежа, звук мотора та пострілу, світлова імітація стрільби
- В наявності
- Код: XJ13-A
581 ₴
Радіокерований танк — це потужна радіокерована бойова машина завдовжки 30 см, створена для видовищних воєнних битв і динамічних ігор. Модель зроблена в масштабі 1:18 і вирізняється високим ступенем деталізації, максимально наближеною до реального бойового прототипу.
Радіокерований танк обладнаний рухомим корпусом і обертовою на 360 градусів вежею, що дає змогу повністю контролювати хід «боя». Модель рухається вперед, назад, вправо та вліво, легко маневрує та впевнено долає різні поверхні завдяки гусеничному ходу.
Танк може виконувати кілька дій одночасно — їхати, обертати вежею й стріляти по команді юного командира.
Особливості радіокерованого танка XJ13-A
- Масштабна модель 1:18
- Рухомий корпус
- Обертання вежі на 360 градусів
- Рух уперед, назад, вправо та вліво
- Гусеній хід для кращого зчеплення
- Танк може виконувати кілька дій одночасно — їхати, обертати вежею й стріляти по команді юного командира.
- Іграшковий бойовий танк доповнений світловими та звуковими ефектами: звук мотора, пострілу та відбою.
- Світлова імітація стрільби роблять гру максимально реалістичною.
- Керування здійснюється зі зручного пульта на частоті 2.4 GHz.
- Можливість виконання декількох дій одночасно
- Модель працює від акумулятора
Характеристики танка на пульті
- Тип: Радіокерований танк
- Масштаб: 1:18
- Довжина танка: 30 см
- Керування: Радіокерування
- Робоча частота: 2.4 GHz
- Рух: Вперед, назад, вправо, вліво
- Ефекти: Світлові та звукові
- Живлення танка: Акумулятор 4 × 1.2V
- Живлення пульта: 2 батарейки AA 1.5V (до комплекту не входять)
- Матеріал: Високоякісний пластик
- Колір: Зелений
- Вік: Від 3 років
- Розмір упаковки: 34,5 × 14,5 × 15 см
Комплектація іграшкового танка з рухомою вежею
- Танк
- Акумулятор
- Зарядний пристрій
- Пульт керування
- Паковання: Коробка
Радіокерований танк — це функціональна радіокерована модель з ефектами світла та звуку, яка подарує дитині яскраві емоції та захопливі ігрові баталії. Це чудовий подарунок для дитини, яка захоплюється військовою технікою й активними сюжетними іграми.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Star Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Танк |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Колір корпусу | Зелений |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | Ні |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 581 ₴






