
Лялька Аметиста Rainbow High "Littles" MGA 15 см із ліловим волоссям, комплект одягу, взуття, сумочка та улюбленець у коробці
- В наявності
- Код: 531234
641 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MGA |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 15 см |
| Вага | 173 г |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Персонажі | Rainbow High |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 6 мм |
| Ширина упакування | 12 мм |
| Висота упаковки | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 6 років, 7 років, 9 років, 4 роки, 5 років, 8 років, 10 років, 11 років, 12 років, 13 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Комплектація | Одяг, Аксесуари, Вихованець |
| Висота упаковки (див) | 6 |
| Довжина упаковки (див) | 19 |
| Тип пакування | Коробка |
| Ширина упаковки (див) | 12 |
| Підлога | Для дівчаток |
| Країна | Китай |
- Ціна: 641 ₴









