
Кролик Бо інтерактивна іграшка Curlimals 17 см, пухнастий зайчик на батарейках згортається в клубочок, 50 звуків і реакцій
- В наявності
- Код: 3723
738 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Відтворення звуків/фраз людей, Звукові ефекти |
| Мови | Англійська |
| Висота | 17 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Кількість | 1 шт. |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 3 роки, 6 років, 7 років, 9 років, 4 роки, 5 років, 8 років, 10 років, 3.5 року |
| Гарантія | 14 днів |
| Висота упаковки (див) | 18 |
| Довжина упаковки (див) | 19 |
| Тип пакування | Коробка |
| Функціонал | Відтворює звуки/фрази, Інтерактивна іграшка, Керування жестами |
| Ширина упаковки (див) | 12 |
| Підлога | Для дівчаток |
| Країна | Китай |
- Ціна: 738 ₴









