
Дитяча валіза художника Кошенята 145 предметів, набір для малювання в алюмінієвій валізці 34x23x9см 4 відділення
- В наявності
- Код: 145-CAT
1 094 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 5 років |
| Упаковка | Кейс |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 9 см |
| Висота | 23 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в наборі | 145 шт. |
| Підсвічування | Ні |
| Колір корпусу | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 3 роки, 6 років, 7 років, 9 років, 4 роки, 5 років, 8 років, 10 років, 11 років, 12 років, 13 років, 3.5 року |
| Матеріал | Змішаний |
| Тип | Валіза |
| Гарантія | 14 днів |
| Висота упаковки (див) | 9 |
| Довжина упаковки (див) | 34 |
| Ширина упаковки (див) | 23 |
| Перегляд малювання | Краски |
| Країна | Китай |
- Ціна: 1 094 ₴









