
Дитячий конструктор Їжачок 80 різнокольорових пластикових деталей для дітей від 6 років у пакеті 28 см
- В наявності
- Код: J-37A
258 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Механічний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Абстракція |
| Кількість деталей | 80 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
- Ціна: 258 ₴








