
Іграшковий фен на батарейках зі звуком 23 см 3 насадки, перукарський дитячий набір 11 предметів
- В наявності
- Код: 096-86
715 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Перукар, салон краси |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 11 |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Висота | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 3.5 роки |
| Гарантія | 14 днів |
| Висота упаковки (див) | 28 |
| Довжина упаковки (див) | 45 |
| Тип пакування | Картопляна коробка |
| Функціонал | Відтворює звуки/фрази |
| Ширина упаковки (див) | 7 |
| Тип живлення | Батарейки |
| Країна | Китай |
- Ціна: 715 ₴




