
Дитячий стрибун на гумці SILAPRO джампер-м'яч для стрибків 90 см із підсвіткою, насос у комплекті
- В наявності
- Код: BR2502
1 737 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стрибун дитячий зі світлом для стрибків 90х38 см
- Тип: дитячий стрибун для активних ігор.
- Особливості: світлові ефекти, пружна основа, зручні ручки.
- Матеріал: міцний пластик.
- Розмір виробу: 90х38 см.
- Паковання: коробка.
- Вік: для дітей.
Іграшка стрибун для дітей — особливості та переваги
- Допомагає весело проводити час удома або на вулиці.
- Світлові ефекти роблять гру ще цікавішою.
- Зручні ручки забезпечують комфортне утримання під час стрибків.
- Стійка конструкція підходить для активного використання.
- Яскравий сучасний дизайн привертає увагу дитини.
Дитяча стрибалка — користь для розвитку
- Розвиває координацію рухів.
- Тренує рівновагу та спритність.
- Зміцнює м'язи ніг і корпусу.
- Підвищує витривалість і активність.
- Дарує позитивні емоції під час гри.
Такий стрибун стане улюбленою іграшкою дитини та подарує багато радості. Веселі стрибки допоможуть цікаво проводити час щодня.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metr+ |
| Тип гри | Гумка для стрибання |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Гума |
| Колір | Білий |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 720 мм |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 420 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Висота упаковки | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 3 роки, 6 років, 4 роки, 5 років |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Панда |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 30 |
| Висота упаковки (див) | 20 |
| Довжина упаковки (див) | 42 |
| Тип пакування | Картопляна коробка |
| Функціонал | Підсвітки |
| Ширина упаковки (див) | 19 |
| Тип живлення | Не вимагає |
| Підлога | Для хлопчиків, для дівчат |
| Країна | Китай |
- Ціна: 1 737 ₴







