
Набір іграшкового посуду Юніка комплект посуду для дитячої кухні Cooking Set 15 предметів у сумці
- В наявності
- Код: 1467
283 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір дитячого посуду Юніка 39 предметів у сумці
- Бренд: Юніка.
- Матеріал: пластик.
- Кількість предметів: 39.
- Комплектація: каструлі, сковорідки, чайник, чашки, тарілки, кухонні прилади, кришки, сумка.
- Розмір набору: 26х10х28 см.
- Розмір упаковки: 28х26х10 см.
- Вік: від 3 років.
Дитячий набір посуду для кухні — особливості та переваги
- Велика комплектація дає змогу вигадувати різні сюжетні ігри.
- Всі елементи зручні для дитячих рук і безпечні у використанні.
- Каструлі, сковорідки та чайник роблять гру реалістичнішою.
- Чашки та тарілки підходять для сервірування іграшкового столу.
- Сумка зручна для зберігання й перенесення набору.
- Яскравий набір чудово підходить для гри вдома та в дитячому садку.
Такий набір посуду стане чудовим доповненням дитячої кухні. Дитина із задоволенням готуватиме улюблені страви та пригощатиме друзів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Юніка |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Іграшкова кухня |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 15 |
| Колір | Помаранчевий |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 2 г |
- Ціна: 283 ₴








