
Іграшкова каса магазину зі світлом і звуком 15 см дитячий супермаркет із терміналом, калькулятором і аксесуарами
- В наявності
- Код: 1609N
593 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 21-30 |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Висота | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 3 роки, 6 років, 4 роки, 5 років, 3.5 роки |
| Гарантія | 14 днів |
| Висота упаковки (див) | 33 |
| Довжина упаковки (див) | 5 |
| Тип пакування | Картопляна коробка |
| Функціонал | Відтворює звуки/фрази, Підсвітки |
| Ширина упаковки (див) | 28 |
| Тип живлення | Батарейки |
| Країна | Китай |
- Ціна: 593 ₴



