
Дитяча барабанна установка Rock Bond синя 3 барабани 2 палички в коробці 36 см
- В наявності
- Код: 66977-1
431 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Барабан |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 3 роки, 6 років, 4 роки, 5 років, 3.5 роки |
| Гарантія | 14 днів |
| Висота упаковки (див) | 13 |
| Довжина упаковки (див) | 34 |
| Тип пакування | Картопляна коробка |
| Ширина упаковки (див) | 21 |
| Країна | Китай |
- Ціна: 431 ₴





