
Дитячий набір кухаря Kruzzel 7 предметів із фартухом 50 см ігровий комплект для кухні з саксесуарами в коробці
- В наявності
- Код: WQ5106
408 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kruzzel |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Іграшкова кухня |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість предметів в наборі | 7 |
| Колір | Рожевий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 235 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 3 роки, 6 років, 4 роки, 5 років, 2 роки, 2.5 роки, 3.5 роки |
| Гарантія | 14 днів |
| Висота упаковки (див) | 2 |
| Довжина упаковки (див) | 28 |
| Тип пакування | Картопляна коробка |
| Ширина упаковки (див) | 23.5 |
| Країна | Польща |
- Ціна: 408 ₴









