
Акула на пульті Shark інтерактивна іграшка на радіокеруванні 34 см плаває у воді
- В наявності
- Код: S806
970 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка акула на радіокеруванні з акумулятором і пультом
- Керування: пульт дистанційного керування
- Живлення: акумулятор 500 мА·год
- Живлення пульта: батарейки AA (не входять)
- Функції: регулювання швидкості, демонстраційний режим
- Особливості: рухливий хвіст, маневровість, вологостійкий корпус
- Розмір: 10 × 14 × 34 см
- Вік: від 6 років
Радіокерована акула з реалістичним рухом
- Імітація плавання справжньої акули
- Плавні маневри завдяки рухомому корпусу та хвості
- Демонстраційній режим
Інтерактивна водна іграшка акула для дітей
- Регулювання швидкості для зручного керування
- Акумулятор забезпечує тривалу гру
- Підходить для ігор у воді
Радіокерована акула поєднує реалістичний зовнішній вигляд і зручне керування для активних водних ігор.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Тварини |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 2 |
| Радіус дії | 40 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | Так |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 40 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 300 г |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 6 років, 7 років, 9 років, 8 років, 10 років |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Акула |
| Гарантія | 14 днів |
| Висота упаковки (див) | 9 |
| Довжина упаковки (див) | 35 |
| Тип пакування | Картопляна коробка |
| Функціонал | Рухається/Єздить, Інтерактивна іграшка |
| Ширина упаковки (див) | 14 |
| Тип живлення | Батарейки, акумулятор |
| Підлога | Для хлопчиків, для дівчат |
| Країна | Китай |
- Ціна: 970 ₴









