
Інтерактивна Букашка 21 см музична іграшка світиться, обходить принади та співає
- В наявності
- Код: ZR227
381 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна музична іграшка Букашка з підсвіткою і рухом
- Функції: рух, обертання 360°, повороти корпусу
- Ефекти: світлові та музичні (6-10 мелодій)
- Матеріал: безпечний ABS пластик
- Живлення: батарейки AA (не входять)
- Розмір упаковки: 17.5 × 8.9 × 10.3 см
- Вік: від 18 місяців
Музична гусениця з рухом і підсвіткою
- Самостійно повзає і змінює напрямок
- Яскрава підсвітка корпусу та елементів
- Вбудовані мелодії для привернення уваги
Розвивальна іграшка для малюків із рухом
- Режими: світло/світло + музика + рух
- Розвиває моторику та координацію
- Стимулює активний рух дитини
Інтерактивна гусениця поєднує рух, звук і підсвічування для захопливої гри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Комаха |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Рухома, Мелодії, Світлові ефекти |
| Ширина | 8 см |
| Довжина | 17 см |
| Висота | 10 см |
| Вага | 300 г |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Кількість | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 18 мм |
| Ширина упакування | 10 мм |
| Висота упаковки | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 2 роки, 1.5 роки |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | 14 днів |
| Висота упаковки (див) | 8.5 |
| Довжина упаковки (див) | 21.5 |
| Тип пакування | Картопляна коробка |
| Функціонал | Відтворює звуки/фрази, рухається/Їздит, Підсвітки |
| Ширина упаковки (див) | 10 |
| Підлога | Для хлопчиків, для дівчат |
| Країна | Китай |
- Ціна: 381 ₴






