
Робот собака AI інтерактивний пес на радіокеруванні 31 см видає звуки та танцює, AI-функції
- В наявності
- Код: S10
2 625 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивний робот- собака з пультом і світловими ефектами
- Керування: пульт дистанційного керування
- Функції: 23 дії, трюки, рух на всі боки
- Ефекти: світлові та звукові, музика, англійська мова
- Живлення: акумулятор (USB заряджання)
- Живлення пульта: батарейки AAA (не входять)
- Матеріал: міцний пластик
- Розмір іграшки: 31×18×21 см
- Розмір упаковки: 34 × 24 × 26 см
Робот пес із трюками та музикою
- Рух у всіх напрямках
- Виконує трюки: танці, перевороти, віджимання
- Імітує поведінку вихованця
Розвивальна інтерактивна іграшка робот-собачок
- Розвиває уяву та координацію
- Формує цікавість до технологій
- Підходить для активної гри вдома
Інтерактивний робот собака поєднує рухи, звук і підсвітку для захопливої гри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Тварини |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 3 |
| Радіус дії | 30 м |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | Ні |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Робот |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 40 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 700 г |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 6 років, 7 років, 9 років, 8 років, 10 років |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | 14 днів |
| Висота упаковки (див) | 24 |
| Довжина упаковки (див) | 26 |
| Тип пакування | Картопляна коробка |
| Функціонал | Відтворює звуки/фрази, рухається/Єздрить, Підсвітки, Інтерактивна іграшка |
| Ширина упаковки (див) | 24 |
| Тип живлення | Батарейки, акумулятор |
| Підлога | Для хлопчиків, для дівчат |
| Країна | Китай |
- Ціна: 2 625 ₴









