
Лялька Lovely girl 33 см у платті з бантом і довгим волоссям у коробці 36 см
- В наявності
- Код: LS1350-3
625 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Висота | 33 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 80 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 3 роки, 6 років, 4 роки, 5 років, 3.5 роки |
| Гарантія | 14 днів |
| Комплектація | Одежка |
| Висота упаковки (див) | 36 |
| Довжина упаковки (див) | 8 |
| Тип пакування | Картопляна коробка |
| Ширина упаковки (див) | 16 |
| Підлога | Для дівчаток |
| Країна | Китай |
- Ціна: 625 ₴







