
Інтерактивна лялька Маленька Леді "Країна Іграшок" 45 см м'яконабивна розмовляє та співає українською мовою
- В наявності
- Код: PL-526-100
1 099 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Країна іграшок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 20 см |
| Довжина | 9 см |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип батарейки | AG13(LR44) |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 130 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 3 роки, 6 років, 7 років, 4 роки, 5 років, 3.5 року |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 14 днів |
| Комплектація | Одежка |
| Висота упаковки (див) | 46 |
| Довжина упаковки (див) | 13 |
| Тип пакування | Картопляна коробка |
| Функціонал | Відтворює звуки/фрази, Інтерактивна іграшка |
| Ширина упаковки (див) | 20 |
| Підлога | Для дівчаток |
| Країна | Україна |
- Ціна: 1 099 ₴



