
М'яка іграшка Равлик Гері з мультфільму Губка Боб 20 см плюшевий персонаж Gary SpongeBob SquarePants для дітей від 3 років
- В наявності
- Код: 4443-23
491 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Наповнювач | Синтепон |
| Колір | Рожевий |
| Висота | 18 см |
| Ширина | 20 см |
| Довжина | 13 см |
| Прання | Ручна |
| Персонажі | SpongeBob |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 2 роки, 2.5 роки, 3.5 роки |
| Тип | Равлик |
| Гарантія | 14 днів |
| Підлога | Для хлопчиків, для дівчат |
| Країна | Китай |
- Ціна: 491 ₴







