
М'яка інтерактивна іграшка мавпа з бананом Shantou 30 см чорна плюшева горила зі звуком на батарейках
- В наявності
- Код: K60403-2
728 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Відтворення звуків/фраз людей |
| Ширина | 15 см |
| Довжина | 19 см |
| Висота | 30 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Кількість | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Ні |
| Функція автоматичного відключення | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий мішок |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 3.5 роки |
| Гарантія | 14 днів |
| Тип пакування | Кулок / Сітка |
| Функціонал | Відтворює звуки/фрази, Інтерактивна іграшка |
| Підлога | Для хлопчиків, для дівчат |
| Країна | Китай |
- Ціна: 728 ₴







