
Інтерактивна собака на повідку 28 см м'яка біла собачка на акумуляторі з USB повторює фрази, ходить, співає та облизує
- В наявності
- Код: 55G-13
1 415 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Білий |
| Особливості | Відтворення звуків/фраз людей, Рухома, Мелодії, Звукові ефекти |
| Мови | Англійська |
| Ширина | 13 см |
| Довжина | 31 см |
| Висота | 28 см |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Кількість | 1 шт. |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 30 мм |
| Ширина упакування | 17 мм |
| Висота упаковки | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 3.5 роки |
| Гарантія | 14 днів |
| Висота упаковки (див) | 32 |
| Довжина упаковки (див) | 30 |
| Тип пакування | Картопляна коробка |
| Функціонал | Відтворює звуки/фрази, рухається/Єздрить, Інтерактивна іграшка, Керування жестами |
| Ширина упаковки (див) | 17 |
| Підлога | Для дівчаток |
| Країна | Китай |
- Ціна: 1 415 ₴








