
Конструктор Бугатті Bugatti Chiron 1:20 інерційна модель гіперкара 20 см перегонова машина технік 408 дет
- В наявності
- Код: 8768-4
470 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор гіперкар спортивна машина інерційна 408 деталей
- Кількість деталей: 408
- Масштаб: 1:20
- Механізм: інерційний Pull Back
- Особливості: двері, що відчиняються, деталізований салон
- Матеріал: ABS пластик
- Розмір моделі: 20.5 × 10.5 × 5.5 см
- Розмір упаковки: 22 × 8.8 × 10.6 см
- Вік: від 6 років
Конструктор спортивна машинка з інерційний механізмом
Модель виконана в стилі сучасного гіперкара з деталізованим кузовом, салоном і декоративними елементами. Інерційний механізм Pull Back дає змогу запускати автомобіль вперед після невеликого відкату назад, роблячи гру динамічнішою. Відчиняються двері додають реалістичності готовій моделі.
Дитячий конструктор спортивний автомобіль 408 деталей
Деталі виготовлені з міцного ABS-пластику та надійно з'єднуються між собою, забезпечуючи комфортне збирання. Компактний контейнер підходить для зберігання деталей після гри, а сам конструктор сприяє розвитку уваги, логіки, просторового мислення та дрібної моторики.
Конструктор спортивного автомобіля поєднує збірку, інерційний механізм і деталізований дизайн для захопливої гри.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Гонки |
| Кількість деталей | 408 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Органайзер |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 110 мм |
- Ціна: 470 ₴







