
М'яка іграшка Котик Басік вилоухий із шарфом "Копица" 30 см плюшевий кіт для обіймів
- В наявності
- Код: 21310-1
465 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Країна виробник | Україна |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Наповнювач | Синтепон |
| Колір | Сірий |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 15 см |
| Довжина | 15 см |
| Прання | Ручна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 3 роки, 6 років, 4 роки, 5 років, 3.5 роки |
| Тип | Кіт |
| Гарантія | 14 днів |
| Тип пакування | Кулок / Сітка |
| Підлога | Для дівчаток |
| Країна | Україна |
- Ціна: 465 ₴







