
Металева машинка BMW XM Автопром інерційна 20,5 см чорна матова зі світлом і звуком 1:25 дверей відчиняються
- В наявності
- Код: AP7742-2
1 204 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Позашляховик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Висота | 80 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 3 роки, 6 років, 7 років, 4 роки, 5 років, 3.5 року |
| Масштаб | 1:25 |
| Гарантія | 14 днів |
| Висота упаковки (див) | 12.5 |
| Довжина упаковки (див) | 28 |
| Тип пакування | Картопляна коробка |
| Функціонал | Відтворює звуки/фрази, Інерційний механізм, Підсвітки |
| Ширина упаковки (див) | 16 |
| Тип машинки | Масштабна модель |
| Тип живлення | Батарейки |
| Підлога | Для хлопчиків |
| Країна | Китай |
| Марка автомобіля | BMW |
- Ціна: 1 204 ₴








