
Радіокерована машинка YG Toys з пультом на батарейках у коробці 31,5 см червона
- В наявності
- Код: CQ-633
475 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YG Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір корпусу | Червоний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Радіус дії | 10 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | Ні |
| Розміри | |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 135 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Світловий сигнал | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 3 роки, 6 років, 4 роки, 5 років, 3.5 роки |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Легка машинка |
| Гарантія | 14 днів |
| Висота упаковки (див) | 13,5 |
| Довжина упаковки (див) | 31.5 |
| Тип пакування | Картопляна коробка |
| Функціонал | Рухається/ Їздить |
| Ширина упаковки (див) | 12.5 |
| Тип машинки | Невеличка модель |
| Тип живлення | Батарейки |
| Підлога | Для хлопчиків |
| Країна | Китай |
- Ціна: 475 ₴




