
Дитяча ветеринарна клініка 26 см на батарейках з підсвічуванням та звуками 18 елементів 4 тварини, дах відкривається
- В наявності
- Код: XG6-2
1 354 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір юного доктора |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 16-20 |
| Колір | Бежевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Висота | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 3 роки, 6 років, 4 роки, 5 років, 3.5 роки |
| Гарантія | 14 днів |
| Висота упаковки (див) | 27 |
| Довжина упаковки (див) | 46 |
| Тип пакування | Картопляна коробка |
| Функціонал | Відтворює звуки/фрази, Підсвітки |
| Ширина упаковки (див) | 13 |
| Тип живлення | Батарейки |
| Країна | Китай |
- Ціна: 1 354 ₴


