
Іграшковий пилосос 3 в 1 з функцією всмоктування на акумуляторі в коробці 32 см дитячий набір для прибирання рожевий
- В наявності
- Код: 1023A
603 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір для прибирання |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Висота | 205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 3.5 роки |
| Гарантія | 14 днів |
| Висота упаковки (див) | 20.5 |
| Довжина упаковки (див) | 32.5 |
| Тип пакування | Картопляна коробка |
| Функціонал | Відтворює звуки/фрази |
| Ширина упаковки (див) | 9 |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Країна | Китай |
- Ціна: 603 ₴









