
Іграшка для ванни 4в1 Sedola на батарейках з автоматичним подаванням води 48 см на присосках із заводним механізмом
- В наявності
- Код: 8366-7A
805 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Тип | Набір іграшок |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Присоска, Механічна |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Висота | 300 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 3 роки, 2 роки, 1.5 роки, 2.5 роки |
| Гарантія | 14 днів |
| Висота упаковки (див) | 30 |
| Довжина упаковки (див) | 11.5 |
| Тип пакування | Картопляна коробка |
| Функціонал | Рухається/ Їздить |
| Ширина упаковки (див) | 24 |
| Тип живлення | Батарейки |
| Підлога | Для хлопчиків, для дівчат |
| Країна | Китай |
| Тип розвивалки | Розважальні |
- Ціна: 805 ₴









