
Трейлер із машинками Діно-трек автовоз трансформер 60 см трансформація в трек, автогараж на 12 моделей
- В наявності
- Код: MH-177
1 165 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трейлер динозавр-трансформер із трасою та машинками для перегонів
- Трансформація: динозавр | трек для машинок
- Особливості: трамплін, спуск, зберігання машинок
- Матеріал: міцний пластик
- Довжина траси: 63 см
- Висота іграшки: 30,5 см
- Розмір у складеному вигляді: 43,2 × 17,5 × 14,3 см
- Машинки в комплекті: 2 шт по 7 см
Ігровий набір динозавр автовоз із трасою й машинками
Яскравий трейлер динозавр перетворюється на велику трасу для перегонів із трампліном і спуском для машинок. Пасть динозавра відкривається і випускає машинки на трек, а у хвостовій частині розміщений зручний заїзд. Бічні відділення дають змогу зберігати машинки прямо всередині іграшки.
Ігровий набір підходить для активних ігор, розвиває фантазію, координацію рухів і цікавість до перегонів.
Комплектація
- Трейлер динозавр
- Траса з трампліном
- Машинки — 2 шт
- Елементи треку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик, Метал |
| Протяжність дороги | 0.62 м |
| Довжина у зібраному вигляді | 432 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 143 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 175 мм |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 300 мм |
| Довжина упаковки | 470 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 3 роки, 6 років, 7 років, 9 років, 4 роки, 5 років, 8 років |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість деталей | 5 |
| Довжина | 14,5 |
| Висота упаковки (див) | 30 |
| Довжина упаковки (див) | 15 |
| Тип пакування | Картопляна коробка |
| Ширина упаковки (див) | 47 |
| Тип маршруту | Гаражі для машинок, Автотреки |
| Висота | 18 |
| Ширина | 44 |
| Підлога | Для хлопчиків |
| Країна | Китай |
- Ціна: 1 165 ₴









