
Розвивальна іграшка для малюків Kiddi Smart тактильна брязкальце Крути від 3 місяців
- В наявності
- Код: 4282-KS
714 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвивальна сенсорна іграшка Kiddi Smart Крути-верти з намистинами та дзеркальцем
- Бренд: Kiddi Smart
- Тип: сенсорна розвивальна іграшка
- Вік: від 6 місяців
- Матеріал: безпечний пластик
- Особливості: намистини, спіралі, дзеркальце, елементи, що обертаються
- Ефекти: звуки «клік-клік»
- Розвиток: моторика, сенсорика, увага, уява
- Розмір упаковки: 14 × 15 × 17 см
Сенсорна іграшка для малюків Kiddi Smart
Розвивальна іграшка Kiddi Smart «Крути-верта» допомагає малюкові вивчати форми, кольори, звуки та текстури в ігровій формі. На вигнутих дугах розташовані яскраві рухомі намистини та кільця, які зручно переміщати руками, розвиваючи дрібну моторику та координацію рухів.
Поворотна ручка видає звуки «клік-клік», стимулюючи слухове сприйняття, а обертове чорно-біле кільце допомагає тренувати концентрацію уваги. Внизу іграшки розташовано безпечне дзеркальце для знайомства малюка з відбиттям.
Користь розвивальної іграшки
- Розвиток дрібної моторики
- Тренування сенсорного сприйняття
- Розвиток уваги та координації
- Вивчення кольорів, форм і текстур
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KIDDI Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Брязкальце з гризунком |
| Вікова група | Від 4-х місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 17 мм |
| Діаметр | 15 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 14 мм |
| Ширина упакування | 15 мм |
| Висота упаковки | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 1 рік, 6 місяців, 3 місяці, 5 місяців, 4 місяці, 7 місяців, 8 місяців, 10 місяців, 11 місяців, 9 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | 14 днів |
| Висота упаковки (див) | 14 |
| Довжина упаковки (див) | 17 |
| Тип пакування | Коробка |
| Ширина упаковки (див) | 15 |
| Висота | 15 |
| Ширина | 14 |
| Підлога | Для хлопчиків, для дівчат |
| Країна | Китай |
| Тип іграшки для малюка | Погрімка, Пробуджувач |
- Ціна: 714 ₴







